X

ТВ Програма

  • 00:15
    АНГЕЛСКО ДЕТЕ
    02:45
    МАКЕДОНСКА МУЗИКА
    05:35
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:00
    СЕ ИЛИ НЕШТО
    06:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    08:30
    НА ДНЕВЕН РЕД
    10:00
    ДОКТОР ОЗ
    10:05
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    10:30
    ТАЈНАТА НА ДИВАТА РЕКА
    11:20
    ТОП ШОП
    11:50
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    12:00
    ВЕСТИ
    12:10
    МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА
    12:40
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    13:55
    ТОП ШОП
    14:20
    СТОЈ ИЛИ МАЈКА МИ ЌЕ ПУКА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    ЦРНАТА РОЗА
    17:00
    БРЗА КУЈНА
    18:00
    СЕ' ИЛИ НЕШТО
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:45
    ВО ВИОРОТ НА СУДБИНАТА
    20:45
    ЦРНАТА РОЗА
    21:15
    ПИНК ЅВЕЗДИЧКИ
    23:30
    ДНЕВНИК
  • 01:00
    ЈАДИ БУРЕК
    02:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    04:40
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    05:30
    ПРИЈАТЕЛИ
    06:00
    СЕ ИЛИ НЕШТО
    06:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    10:00
    ДОКТОР ОЗ
    10:05
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    10:30
    ТАЈНАТА НА ДИВАТА РЕКА
    11:20
    ТОП ШОП
    12:00
    ВЕСТИ
    12:10
    МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА
    12:40
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    13:55
    ТОП ШОП
    14:25
    ВО ВИОРОТ НА СУДБИНАТА
    15:30
    ЦРНАТА РОЗА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    ЦРНАТА РОЗА
    17:00
    БРЗА КУЈНА
    18:00
    СЕ' ИЛИ НЕШТО
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:45
    ВО ВИОРОТ НА СУДБИНАТА
    21:30
    ЦРНАТА РОЗА
    23:00
    ДНЕВНИК
    23:30
    АЛАРМ ЗА КОБРА
  • 01:00
    ЈАДИ БУРЕК
    02:35
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    05:25
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:00
    СЕ ИЛИ НЕШТО
    06:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    10:00
    ДОКТОР ОЗ
    10:05
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    10:30
    ТАЈНАТА НА ДИВАТА РЕКА
    11:20
    ТОП ШОП
    12:00
    ВЕСТИ
    12:10
    МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА
    12:40
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    13:50
    ТОП ШОП
    14:20
    ВО ВИОРОТ НА СУДБИНАТА
    15:30
    ЦРНАТА РОЗА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    ЦРНАТА РОЗА
    17:00
    БРЗА КУЈНА
    18:00
    СЕ' ИЛИ НЕШТО
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:45
    ВО ВИОРОТ НА СУДБИНАТА
    20:00
    ЛОТО
    20:10
    ВО ВИОРОТ НА СУДБИНАТА
    21:30
    ЦРНАТА РОЗА
    23:00
    ДНЕВНИК
    23:30
    АЛАРМ ЗА КОБРА
  • 00:50
    ЈАДИ БУРЕК
    03:25
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    04:35
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:00
    СЕ ИЛИ НЕШТО
    06:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    10:00
    ДОКТОР ОЗ
    10:05
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    10:30
    ТАЈНАТА НА ДИВАТА РЕКА
    11:25
    ТОП ШОП
    11:50
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    12:00
    ВЕСТИ
    12:10
    МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА
    12:40
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    13:50
    ТОП ШОП
    14:20
    ВО ВИОРОТ НА СУДБИНАТА
    15:30
    ЦРНАТА РОЗА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    ЦРНАТА РОЗА
    17:00
    БРЗА КУЈНА
    18:00
    СЕ' ИЛИ НЕШТО
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:45
    ВО ВИОРОТ НА СУДБИНАТА
    21:30
    ЦРНАТА РОЗА
    23:00
    ДНЕВНИК
    23:30
    АЛАРМ ЗА КОБРА
  • 01:00
    ЈАДИ БУРЕК
    02:30
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    05:20
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:00
    СЕ ИЛИ НЕШТО
    06:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    10:00
    ДОКТОР ОЗ
    10:05
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    10:30
    ТАЈНАТА НА ДИВАТА РЕКА
    11:20
    ТОП ШОП
    12:00
    ВЕСТИ
    12:10
    МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА
    12:40
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    13:50
    ТОП ШОП
    14:20
    ВО ВИОРОТ НА СУДБИНАТА
    15:30
    ЦРНАТА РОЗА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    ЦРНАТА РОЗА
    17:00
    БРЗА КУЈНА
    18:00
    СЕ' ИЛИ НЕШТО
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:45
    ВО ВИОРОТ НА СУДБИНАТА
    21:30
    ЦРНАТА РОЗА
    23:00
    ДНЕВНИК
    23:30
    АЛАРМ ЗА КОБРА
  • 01:00
    ЈАДИ БУРЕК
    02:35
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    05:20
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:05
    ПРИЈАТЕЛИ
    07:00
    МАКЕДОНСКА МУЗИКА
    08:00
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    10:00
    ПРАСЕНЦЕТО ПЕПА
    10:05
    МОЕТО МАЛО ПОНИ
    10:30
    ТРАНСФОРМЕРИ
    10:55
    КУЌАТА НА АНУБИС
    11:10
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    17:00
    СВЕТОТО СЕМЕЈСТВО
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:40
    ЕДНООКИ
    19:55
    УБАВАТА СЕЛАНКА
    20:00
    ЛОТО
    20:10
    УБАВАТА СЕЛАНКА
    21:00
    ПИНК ЅВЕЗДИ
    23:45
    ДНЕВНИК
  • 00:15
    УЛИЦА МАКЕДОНИЈА
    02:10
    МАКЕДОНСКА МУЗИКА
    04:10
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    05:20
    СЕ ЗА ЉУБОВ
    05:50
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:30
    ПРИЈАТЕЛИ
    07:00
    МАКЕДОНСКА МУЗИКА
    10:15
    ПРАСЕНЦЕТО ПЕПА
    10:20
    МОЕТО МАЛО ПОНИ
    10:50
    ТРАНСФОРМЕРИ
    11:15
    КУЌАТА НА АНУБИС
    11:30
    МАКЕДОНСКИ ПРИКАЗНИ
    13:30
    КОНЦЕРТ НА СУЗАНА СПАСОВСКА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    17:00
    СВЕТОТО СЕМЕЈСТВО - ВТОР ДЕЛ
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:40
    УБАВАТА СЕЛАНКА
    21:00
    ТВОЕТО ЛИЦЕ ЗВУЧИ ПОЗНАТО
    23:45
    ДНЕВНИК