Џет-Сет
4. May 2017 - 9:16

Милица Павловиќ и испрати приватно видео на Ана Бекута

Пејачката Милица Павловиќ во последно време има многу настапи, па секој слободен ден го користи на ноќни забави со пријателките. На последното лудување друштво и правеа уште две другарки.Имено, девојките почнале да се загреваат уште во автомобилот и тоа со песна од колешката Ана Бекута. Познато е дека Ана има големи симпатии кон помладата колешка, па со воодушевување го објави видеото кои и го прати Милица.

Погледнете го видеото...