Џет-Сет
5. July 2015 - 9:37

Тијана Ајфон нема срам - Се сончала гола на Ада Циганлија

 
Тијана Ајфон само што го напушти новото реално шоу „Малдиви“ и веднаш го привлече вниманието.Таа заминала на Ада Циганлија за да се опушти и ужива на сонцето, пишува српски Курир.Нивното папарацо ја сликал во досега невидено издание – потполно гола.Атрактивната старлета штом се сместила, се намачкала со масло и започнала да „фаќа боја“.
Спас од жештините пронашла во плиткото, го соблекла горниот дел од костимот за капење за да не и останат линии.Потоа после некое време го соблекла и долниот дел и нејзиното секси тело го изложила на сонцето.