Џет-Сет
5. September 2016 - 13:00

Шокантно: Мајкл Џексон е жив, излезе сликан на задното седиште со ќерка му

Парис Џексон (18), ќерката на популарниот поп пејач Мајк Џексон, објави шокантна фотографија на Инстаграм на која според многумина во заднина е нејзиниот татко.

Фановите кои не можат да помират со смртта на својот идол тврдат дека Мајкл Џексон седи на задното седиште во автомобилот.

Кралот на поп-музиката почина во 2009 година. Оттогаш се појавија многу теории на заговор дека е жив.