Спорт плус
11. August 2015 - 17:38

Одбојкарите посакуваат да и се реваншираат на Естонија

Одбојкарите на Македонија денеска претпладне со автобус заминаа за Полска каде ги очекува настапот на Фајнл фор турнирот.