Живот
20. January 2016 - 11:27

Ервин до Барбара - „Те сакам“, таа му одговори со „Ти благодарам“

Поранешните станари од Големиот брат, Барбар и Ервин, веќе извесно време си изјавуват љубов преку социјалните мрежи. Овојпат Барбара се пофали со подарокот што го добила од Ервин.
 
Атрактивната Шегетин овојпат возврати на љубовта на Ервин и тоа после заедничкото дружење со тимот од Големиот брат. Дечкото кој за време на реалното шоу страдаше по Барбара и поклонил перница на која пишува „Ти благодарам за се“ и „Те сакам“.
 
Фотографија од новиот поклон, Барбара објави на Инстаграм, а под неа напишала „Ти благодарам“ и додала срце.
Дали Ервин и Барбара се и ќе останат само пријатели оставаме времето да покаже.
 
Освен нив, победникот Дарко е се поблиску до Тина, а на секоај фотографија се прегрнати или се бакнуваат.