Џет-Сет
13. August 2016 - 12:17

Убавата селанка во досега невидено издание

И во реалноста Ѓул или Гезем Карча изгледа како темпераментна и харизматична девојка.

Турската актерка  не ја крие својата приватност, па на социјалните мрежи постојано објавува нови фотографии.

Меѓу повеќето се најде таква каде е на плажа во мини секси бикини.

Гезем пред неколку години беше избрана за мис на Турција, па еве и зошто.

1ubavata selanka