Македонија
11. October 2018 - 15:29

Страшна несреќа на патот Куманово-Скопје - се уште не се знае дали има жртви

На  Фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“, објавена е фотографија од тешка сообраќајка, која според пишаното во групата се случила на патот Куманово- Скопје.
 
На фотографијата се гледа демолиран автомобил марка Пежо 206 и патики летнати на патот.
 
Дали има евентуални повредени или жртви се уште не се знае.
 
Повеќе информации очекуваме подоцна.