Џет-Сет
19. October 2015 - 20:24

Старлетата полни 35 години, еве зошто сите зборуваат за неа

Ким Кардашијан може да се пофали со својата фигура последните неколку години. Иако се шпекулира дека имала бројни операции за да изгледа добро, Ким Кардашија и натаму останува икона на сексепилот ширум светот.

Во пресрет на нејзиниот 35. роденден кој ќе го прослави на 21 октомври, погледнете само неколку од нејзините најсексепилни фотографии кои го одбележаа нејзиниот стил во изминатите години.