Џет-Сет
23. March 2016 - 14:31

Станија позира на плажа во минијатурно бикини

Добро познатата српска старлета Станија Добројевиќ, често објавуваше фотографии на социјалните мрежи од Америка.

Но овој пат, таа објави секси фотографија на Инстаграм профилот, на Бахамите, и како таа започнува нов живот таму.