Џет-Сет
19. August 2017 - 10:46

Српскиот пејач итно пренесен во болница

Раперот Реља Поповиќ кој неодамна доби ќеркичка со својата девојка, Николија која и е ќерка на Весна Змијанац, заврши во болница на инфузија. На раперот му се слошило поради преголемиот број обврски, па итно бил хоспитализиран.

Тој објави фотографија од болничкиот кревет од каде набрзо е пуштен.