Живот
18. January 2017 - 18:16

Снаата на Цеца заврши во затвор, приведена девојката на Вељко

Водителката и поранешна девојка на Вељко Ражнатовиќ, Ксенија Бујишиќ е приведена во Париз.

Ксенија е приведена на разгворо во Франција, по што им даде „детален извештај“ на следбениците на Инстаграм.

Париз гледан од ќелија. Кога ќе патуваш со лудаци завршуваш во имиграционото на информативен разговор. Убаво ви зборувам, мојот живот е хорор филм, напиша Бујишиќ.