Македонија
9. јуни 2024 - 12:36

Скопјанец пронајден починат во охридски хотел

На 09.06.2024 година во 00:09 часот, во СВР Охрид е пријавено дека, во хотелски комплекс во Охрид, починат пронајден е С.Д.(63) од Скопје.

Увид извршиле полициски екипи а лекар од Итната медицинска помош, констатирал смрт без траги на насилство.