Македонија
24. January 2019 - 15:15

Скопјанец нападнат на Партизанска

Скопјнец нападнат на Партизанска. Според информациите на МВР, рано утринава  година во 02.00 часот во Полициската станица Карпош, М.Г.(28) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 00.50 часот на булевар „Партизански Одреди“ бил физички нападнат од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.