Бизарно но вистинито
18. September 2018 - 23:03

Син на руски тајкун претепал до смрт порно актерка, а кога ќе дознаете што и направил неговиот татко во тоалетот ќе се стаписате

Андреј Деменков (32) од Русија со повеќе од 100 удари со тап предмет ја уби порно актерката Олга Кудров која инаку била мајка на едно дете.

Полицијата трага по синот на рускиот  тајкун кој наводно ја убил порно актерката и нападнал четири проститутки.

„Златното момче“ е син на татко кој е богат бизнисмен кој  исто така наводно неодамна сакал да удави несреќната жена во тоалетот.

Полицијата откри дека жената наводно работела како порно актерка, а неодамна се запознала со синот и таткото со кого почнала активно да се гледа.

Во јули Андреј ја киднапирал и ја претепал 32 годишната жена во стан во Санк Петербуг каде таа била пронајдена мртва.

Неговата жртва била во друштво на четири сексуални работнички кои исто така ги нападнал и истите се здобиле со сериозни повреди, вели полицијата.

Полицијата откри и дека осомничениот е во бекство и се уште трае неговата потрага.