Бизарно но вистинито
25. јуни 2016 - 11:31

Седум мажи силувале 11-годишно девојче - Таткото пред судот изјавил: „Беше убаво додека траеше“

Неименуван маж (42) од Перт во Австралија е осуден на 22 години затвор поради силување на својата 11 годишна ќерка и дозвола за други луѓе да се иживуваат врз девојчето.

Тој на судењето изјави дека зажалил за се, но дека било убаво додека траело.

Девојчето било силувано од страна на нејзиниот татко од 2013 година па се до 2015, и покрај тоа тој организирал 7 мажи да ја силуваат додека тој ги гледал.

Исто така, мажите девојчето го искористувале за порнографски содржини.

На едно видео се гледа како неговата ќерка со врзани очи го моли својот татко да не ја силува.

Како што се наведува, анонимно лице го пријавило случајот по што таткото и седумте мажи веднаш се уапсени.