Џет-Сет
20. November 2015 - 9:39

Погледнете како изгледаше моминската вечер на Северина!

Северина Вучковиќ ќе го каже судбоносното „да“ со Игор Којиќ во Белград. Идната невеста со пријателките организирала моминска вечер на која сите нејзини другарки биле со розеви маски на очите и бели маички. 
 
Северина имала и симболичен беџ на градите, на кои пишувало „идна невеста“. 
Големата свадба ќе биде на 22 ноември.