Џет-Сет
21. July 2018 - 11:16

По заносна црнокоса, Цеца се одлучи на нова промена на имиџот со кој сите ги воодушеви

Кога не ги радува своите фанови со фасцинантна изведба, тогаш ги радува со фасцинантен изглед. Цеца неодамна јавноста ја воодушеви кога ја обои косата црна, а овој имиџ не траеше долго, па пејачката  реши да ги воодушеви фановите со нова промена. Нејзиното селфи стана хит на Инстаграм.