Џет-Сет
31. May 2018 - 19:20

По стапките на нејзината мајка Анастасија ја скрати косата, а фановите веднаш го прокоментираа овој детаљ

Ќерката на познатата пејачка Цеца, Анастасија Ражнатовиќ по стапките на својата мајка ја скрати косата која и беше нејзин заштитен знак.

Таа на социјалните мрежи објави фотографија со новата фризура со која се повеќе наликува на нејзината мајка која пред неколку недели ја скрати косата и го смени имиџот.

Инаку фановите веднаш го прокоментираа нејзиниот нов имиџ и ја споредија со нејзината мајка со која многу наликува по оваа промена, погледнете.