Џет-Сет
18. October 2017 - 8:57

Оливер Драгојевиќ се бори со пеколната болест - пејачката Нина напиша порака со која ги разнежни сите


Пејачот Оливер Драгоевиќ од летово води битка со пеколната болест, а неговата млада колешка Нина Бадриќ објави на социјалните мрежи заедничка фотографија и под неа напиша порака со која ги разнежни сите. 

Имено, пејачката го поддржа пејачот оливер Драгоевиќ (69) во борбата против ракот кој му бил дијагностициран во месец август. 

- Го обожавам овој човек. Најдобриот од сите. Пример. Легенда. Човек, јасна била хрватската пејачка. 

 

 

A post shared by Nina Badric (@badrich) on