Џет-Сет
3. October 2015 - 19:10

Најпознатите секс снимки на славните: Кој се не можеше да одолее на камерата?

Кога ќе се појави приказна за некое ново секс видео, интернетот полудува во потрага за вистината. Дали е тој/аа? Со кого? што прават?
 
Во последниве денови, актуелна е приказната за секс снимката на славната Џенифер Лопез.
 
Приватните снимки кои ги направил нејзиниот прв маж Ојани Ноа беа предмет на судот 6 години, а сега тој сака повторно да ги објави.
 
За жал, ова не е единствен случај. Минатите години бевме сведоци на бројни секс скандали на славните личности.
 
Колин Фарел
Снимката го покажува него и неговата тогашна девојка Никол Нараин, која ја тужеше заради објавувањето.
 
Парис Хилтон
Една ноќ во Париз е насловот на видеото. Париз и нејзиното тогашно момче Рик Соломон таа 2004 година беа главни светски личности. Соломон за неа заработи десет милиони долари.
 
Ким Кардашијан
Ким исто така имаше секс снимка во 2007 година и стана мета на медиумите. Иако многумина ја гледаа тоа како лоша работа, следната година семејството Кардашијан започна свое шоу, со што ја зголеми
својата популарност.
 
Памела Андерсон
Памела и нејзиниот сопруг Томи Ли се снимале во 1955 година. Видеото било украдено и објавено. Ова е едно од првите видеа од приватните секс скандали.