Македонија
18. July 2020 - 13:49

Маж пронајден мртов во неговиот стан

На 17.07.2020 во 11.24 часот во СВР Скопје било пријавено декаво сопствениот стан на ул.„Ташко Караџа“ во Скопје бил пронајден починат Б.Ј.(66).

Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено за обдукција.