Македонија
18. August 2018 - 12:21

Маж нападнат од две лица во Гази Баба

Во текот на вчерашниот ден во 20,00 часот во Полициска станица Гази Баба, Д.Ј.(42) од Скопје пријавил дека во 19,40 часот на улица “Вера Радосављевиќ” бил физички нападнат од страна на две непознати машки лица, информираат од МВР.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.