Џет-Сет
28. November 2016 - 13:04

Касандра се соблече и покажа како изгледа на 44 години!

Кораима Торес има витка линија и во петата деценија од животот.

Актерката која јавноста ја знае по улогата на Касандра во истоимената серија, изгледа подобро од кога било.

Згодната Кораима се пофали со совршената телесна форма и тоа позирајќи во гаќи и кратка маичка, па покажа дека на 44 години има стомачни мускули, на кои дваесетгодишни девојки може да и позавидат.

Сепак, за оние кои не ја следат, подолу следи фотографија на која се гледа како изгледа актерката кога вежба. Сигурни сме дека ова ќе ве натера да бидете физички поактивни.

Ново на Сител