Бизарно но вистинито
20. January 2016 - 10:34

Ја принудил жена му да оди гола по улица и ја навредувал, бидејќи го измамила!

Снимката која е вистински хит на социјалните мрежи потекнува од Њујорк, а на неа се гледа гола жена која оди додека мажот ја снима со камера и ја навредува со погрдни имиња, затоа што наводно таа го измамила.
 
Овој сопруг станал љубоморен откако открил дека неговата сопруга разговара, се допишува со седум други момчиња. Разговорите биле романтични и сексуални.
 
Поради тоа тој се обидел да и возврати со јавен срам низ улиците на Њујорк.
 
Се разбира снимката предизвика големи реакции, а некои од нив сметаат дека сопругот заслужува и казна затвор за ова видео.
 
Во продолжение погледнете го видеото...