Македонија
19. January 2020 - 14:22

Инцидент во кафеана во населба Илинден

Вчера во 12.10 часот во СВР Скопје, Д.Ц.(22) од н.Илинден, Скопје пријавил дека околу 00.30 часот во угостителски објект на ул.„9“ во н.Илинден бил физички нападнат од Г.Б., С.М. и С.В. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.