Џет-Сет
24. November 2015 - 23:57

И Цеца да и позавиди, Елена Велевска со длабоко деколте

Таа е позната по својата секси фигура, која никого не остава рамнодушен на нејзините настапи. Елена Велевска е свесна за тоа и својот сексапил го истакнува и со својот стајлинг.

Така беше и деновиве кога фолкерката се облече во кусо црвено фустанче од свила со длабоко деколте. Елена со своите раскошни облини слободно можеме да ја споредиме со Цеца. Се согласувате, зарем не?!

1elena500

2elena500