Живот
24. February 2016 - 11:27

Хорор во болница: Жена силувана неколку часа по породувањето!

Една жена од Индија, наводно, била силувана додека била на интензивна нега во болницата Њу Делхи, само неколку часа по раѓањето.
 
23-годишната девојка поради компликации, се породила со царски рез и се опоравувала ноќта кога била нападната.
 
Насилникот бил снимен од надзорната камера како како излегува од автомобил и влегува во одделот за интензивна нега во 3:30 часот наутро.
 
Како што изјавила жртвата, насилникот од снимката ја силувал во болничкиот кревет, но и покрај нејзиното врескање никој не дошол да и помогне.