Џет-Сет
3. March 2016 - 11:13

Хит: На Ана Николиќ и ѕирна брадавицата

Пејачката сака да ги покажува своите облини, а овој пат на сите им ја покажа брадавицата.

Таа на Фејсбук профилот објави фотографија која ја направила на едно од своите патувања.

Пејачката позира во проѕирен, мрежест фустан со својот препознатлив заводнички поглед.

Она што го забележаа нејзините обожаватели е дека низ мрежата и ѕирна брадавицата.