Џет-Сет
6. September 2017 - 18:38

Го урна Инстаграм: Јелена Карлеуша ја покажа совршената фигура во фустан без градник


Јелена Карлеуша редпво успева да ги шокира сите свои фанови на социјалните мрежи, што го направи и овојпат со најновите фотографии.

Секси фустан во жолта боја ја открива не само совршената линија на Јелена Карлеуша, туку и нејзините бујни гради без градник.

Само една фотографија на Јелена на Инстаграм за два часа собра над 60.000 лајкови, а останатите две на кои пејачката покажа уште повеќе се објавени во рамки на опцијата „стори“.

-Светот е полн со обично...според тоа, биди грчка божица - напиша Јелена.

На крајот, тука е и посебната фотографија со посебна порака...

- Малечка ку*ко, не можеш да си играш со мене, е коментарот на пејачката под долната слика.