Балкан
14. December 2017 - 20:30

Екслузивни снимки: Еве како се започнало - погледнете го моментот кога почна бруталната пресметка на Јужна трибина

Морничава тепачка за време на 156. дерби, започнала меѓу двете навивачки групи. Според информациите на српските медиуми,  од една страна биле „Забранетите“, а од друга страна „Јаничарите.
 
Ова видео досега не беше објавено, еве како навистина почнала бруталната тепачка на стадионот.