Бизарно но вистинито
26. May 2016 - 11:54

Додека седел во тоалетот, голем питон го каснал за машкоста

Човек од Тајланд итно бил пренесен во болница, откако во неговата куќа, поточно додека бил во тоалет го казнала змија за пенисот, пренесува „The Sun“.
 
Atthaporna Boonmakchuayja (38) го гризнал питон, откако се пробил преку канализацијата до неговата WC шолја.
 
Тој изјавил дека почувствувал кратка и оста болка, но кога се освестил и видел што навистина му се случува, ја повикал сопругата да му помогне.
 
Борбата меѓу нив почнала, а завршила со пролевање на голема количина крв. Змијата не го пуштала, па Тајланѓанинот се одлучил да врзе јаже околу главата на питонот. Откако се ослободил, поради загубената крв се онесвестил и бил пренесен во болница.
- Помислив дека ќе останам без пенис, признал Boonmakchuay.
 
Откако стигнал во болница, пожарникари ја извлекле змијата од тоалетот. Таа ќе биде пуштена назад во дивината.