Живот
12. October 2017 - 15:49

Целосно гола Русинка висела низ прозорецот, а потоа загинала

Во несреќен сплет на околности една Русинка, 35 годишната Наталија Борисовна Бородина, загинала во сообраќајна несреќа додека висела гола од прозорот на сувозачкото место додека пријателката позади воланот ја снимала со телефон.

Наталија го соблекла бикинито и додека изведувала движења го исфрлила телото наназад и налетала на бандера.

Починала на пат кон болница последица од течките повреди.