Џет-Сет
20. February 2016 - 12:53

Знам дека сум преубава: Гоца Тржан го покажа мачето!

Пејачката предизвика вистинска збрка на Инстаграм откако објави необично селфи.
 
Гоца Тржан привлече големо внимание кога на социјалните мрежи објави фотографија со својата мачка.
 
-Знам дека сум преубава, што ме гледате? - напишала пејачката покрај сликата, а фановите се воодушевиле од нејзиното милениче. 
 
Погледнете сами...