Македонија
21. јуни 2021 - 17:57

Жена нападнала две деца на Бит Пазар

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 23:50 часот 39-годишниот Д.И. од Скопје пријавил дека на подрачјето на Бит Пазар, по претходна расправија, С.Н. физички ги нападнала неговите две малолетни деца.

Се работи на расчистување на случајот.