Балкан
8. September 2015 - 11:45

Водење љубов среде бел ден во природа!

На социјалните мрежи се појави фотографија на која се гледа како еден заљубен пар разменува нежности среде бел ден во сараевската населба Грбавица.
 
На објавената фотографија се гледа како овој пар ужива во секс акцијата во природа. Иако биле предупредени тие продолжиле се додека не си ја завршиле „работата“, а потоа мирно си заминале од местото.
 
Шокантен е фактот што за ссамо два дена ова е втор ваков случај во БиХ.