Џет-Сет
9. September 2015 - 11:35

Во чии прегратки ужива Каролина?

Очи боја бадеми е вистински опис за оваа фотографија. Неодоливата Каролина Гочева со нејзината уште помагична внука Луција позираат заедно во лежерно издание.
 
Каролина без грам шминка на себе изгледа прекрасно и зрачи со младешка енергија.
 
Со оваа фотографија поп дивата со Луција им го честиташе Денот на независност на сите и годишнината на нејзината сестра и зетот, односно на мајката и таткото на Луција.