Џет-Сет
9. October 2017 - 13:58

Вљубениот ерген слави роденден – еве како изгледал како дете

Вљубениот ерген или актерот Бариш Ардуч денеска слави роденден.

Тој полни 30 години, а меѓу честитките се најде и една фотографија на која тој е како дете.