Џет-Сет
19. јуни 2018 - 15:40

Вистинска бомба: Јелена Карлеуша за само три часа собра повеќе од 60 илјади лајкови

Јелена Карлеуша со својата појава мами воздишки кај мажите, а на згодното тело и завидуваат многу жени.
 
Фолк дивата редовно на Инстаграм ги воодушевува своите фанови со своите модни комбинации, а кога ќе постави провокативни фотографии настанува голем хаос.
 
Овој пат таа се одлучи за права летна варијанта, а стајлингот беше потполн со црвени очила.
 
Машките фанови потполно одлепија затоа што во прв план таа го исфрли бујното деколте.
Фановите и оставија голем број коментари, а три часа на фотографијата собра повеќе од 60 илјади лајкови.