Џет-Сет
12. October 2015 - 14:13

Ваква не сте ја виделе: Нина Бадриќ направи драстична промена

Нина реши да направи промена на нејзината препознатлива фризура, па стана русокоса.

Таа веднаш им се пофали на обожавателите на социјалните мрежи, а реакциите се повеќе од позитивни.

1nian500