Ракомет
11. August 2015 - 17:45

Утре стартува 43.издание на ракометниот турнир Струга 2015

Струга останува верна на традицијата па така и ова лето на игралиштето на „Женска плажа“ ќе се играат натпреварите од ракометниот турнир.