Џет-Сет
9. December 2016 - 13:41

Убавата водителка објави секси селфи од спалната соба!

Убавата Новосаѓанка Нина Сеникар, која е водителка на квизот "Ја сакам Србија" кој се прикажува на РТС, на својот инстаграм профил објави провокативна слика од спалната соба.

Познатата манекенка, која со години важи за една од најубавите Србинки, одлично се снајде и како водителка.

А по оваа фотографија од спалната, следеа коментари од воодушевените обожаватели.

 

A photo posted by Nina Senicar (@ninasenicar) on