Џет-Сет
31. May 2016 - 12:23

Убавата турска актерка го освои срцето на Бали Бег

Убавата турска актерка Фахрие Евџен со убавината на своето лице и тело го освои големиот заводник Бурак Озџивит, познат по улогата на Бали Бег во „Величествениот“
 
Познатиот фолк пејач Благоја Грујовски е неуморен кога станува збор за настапи како во земјава, така и надвор од неа, па овој пат настапуваше со српската ѕвезда Индира Радиќ во Белград. 
 
Индира и македонскиот фолкер решија да го овековечат моментот па си направија фотка за социјалните мрежи.