Џет-Сет
26. November 2015 - 11:02

Трогателно: Што и посака Игор на Северина после свадбата

Сопругот на Северина Игор Којиќ на својот Инстаграм профил објавил снимка на која откри дела од интимната атмосфера на свадбата, а и испрати порака до својата сакана.

Игор Којиќ и Северина направија свадба на 22 ноември и се заколнаа на вечна љубов.

Среќните младенци по свадбата не се огласија се до сега.

Имено Игор на својот Интаграм објави кратко видео, дел од песната која ја изведе Петар Грашто на свадбата, а стиховите и ги упати са својата сопруга Севе!

„Твоите отисоци се на моето срце како на чаша, вистинската љубов никогаш не промашува, напиша Игор покрај снимката.