Балкан
27. May 2019 - 14:51

Три годишно девојче пронајдено мртво во Србија

Тело на тригодишно девочче е пронајдено пред семејната куќа во Прахово, Неготина во Србија.

Телото е пронајдено утринава во 4 часот.

Според неофицијални информации, родителите на полицијата и кажале дека девојчето од засега непознати причини паднало од терасата.

Полицијата е на терен и увидот се уште трае.