Македонија
25. September 2017 - 16:11

Тешка сообраќајна несреќа кај Стража

Страшна сообраќајна несреќа се случила  предмалку  кај Стража. Камион излета од патот, а автомобилот е целосно смачкан.

 Сообраќајот се одвива отежнато а една лента е блокирана. Сеуште нема информации за повредени а увидот сеуште трае.