Македонија
16. February 2017 - 21:29

Тарчуловски: Поздрав до браќата - вечерва очекувајте нешто спектакуларно

Пратеникот во македонското Собрание, Јохан Тарчулоски преку социјалните мрежи ги поздрави „браќата“ од УГЕ (навивачите на Шалке 04)