Џет-Сет
26. August 2015 - 10:49

Тамара порача: Не грижете се, еве ги!

Во последно време кружат секакви гласини за познатите гради за пејачката Тамара. Дел од медиумите тврдеа дека “ги снемало”.
 
„Не грижете се, еве ги“ –  Напиша Тамара покрај новата фотографија која ја постираше на социјалните мрежи.