Џет-Сет
3. March 2016 - 14:29

Талентиран на мама: Еве како пее синот на Брена

Стефан Живојиновиќ, синот на Лепа Брена и Боба, од мајката го наследил талентот за музика. Иако не е многу активен на социјалните мрежи, Стефан го разоткри неговиот постар брат Филип.

Тој го сними разголениот Стефан додека зад на клавијатури го своири и пее хитот на Жељко Самарџиќ „Да ме није“.

Кој знае, можеби младиот Живојиновиќ некогаш ќе тргне по стапките на својата мајка и ќе сними албум, или можеби сингл.

 

 

Da me nije ....

A video posted by Filip Zivojinovic (@carpediem_fbz) on