Џет-Сет
19. November 2017 - 19:27

Така тоа го прави Џеј Ло: Селфи од два милиони лајкови

Како многу други познати личности и таа ги користи социјалните мрежи, а едно селфи привлече многу внимание од фановите на светската дива Џенифер Лопез.

Имено, станува збор за селфи кое Џеј Ло го направи на скали, а кое моментално има над 1,7 милиони лајкови. Се сликаше во кусо бело фустанче, но пејачката орки повеќе отколку што сакаше. Нејзиниот задник се гледа, а следбениците на Инстаграм немаа ништо против.

„Преубава“, „Прекрасна“, „Ти си неверојатна“... се само некои од комплиментите кои Лопез ги доби за својот изглед.